E-posta

info@baskibetonu.com

7/24 Hizmet

0532 576 71 26

E-posta

info@baskibetonu.com

7/24 Hizmet

0532 576 71 26

KURUMSAL

Çözüm Baskı Beton  betonarme yapı elemanları üretimi ve zemin döşeme alanında faaliyet göstermektedir. Çözüm Baskı Beton sektöründe yılların verdiği tecrübemiz ile en kaliteli ve en güvenilir işçiliğiimizi sizlere sunmaya daima hazırız.
Endüstri yapıları, katlı otoparklar, spor salonları, depo ve antrepolar, okullar, pazar yerleri, yaya üst geçitleri, öngörülmeli köprü kirişleri, tek stürlü ve washbeton yüzeyli duvar panelleri gibi prefabrike betonarme yapı elemanlarının üretimi, nakliyesi ve montajı yapılmaktadır.

Tüm bu sunduğu olanakların ve imkanların yanında, uygulama süresi de oldukça kısa olan zemin kaplama işlemi sayesinde kaplama yaptırdığınız alanı çok kısa sürede kullana bilmektesiniz. Baskı beton sayesinde işlem yaptırdığınız yerler, durumunu ve rengini çok uzun yıllar korumayı başaracaktır. Baskı beton malzemesinin içeriğinde bulunan renk pigmentleri her tür zararlı ışınlar için oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmaktadırlar. Bu sayede ilk günkü canlılıklarını çok uzun süre sürdürmektedirler.

Tüm bu yüksek kalitedeki içeriği ve hemen her tür renk seçeneğine sahip olması sayesinde, baskı beton malzemeleri her ortama ve mekana rahatlıkla uygun olabilmektedirler. Her tür dış etkenlerden etkilenmeyecek şekilde dizayn edilen baskı beton konseptleri bu yönüyle de kendinden sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca her tür ortamdaki konseptlerinin temizliği de gayet kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Baskı beton kaplama tercih eden her müşteri kesinlikle memnun kalmış ve daha önce yaptırmadığı için büyük pişmanlık duyduğunu belirtmiştir. Kesinlikle her mekana ve her alana kolaylıkla uyum sağlayabilen bu konsept, bulunduğu her mekanda büyük bir fark oluşturacaktır.

Birbirinden farklı birçok seçeneği bünyesinde barındıran ve istediğiniz her modele kavuşmanızı sağlayan asıl unsurlar baskı beton kalıpları olmaktadır. Çünkü her mekana göre desenin ana belirleyici unsuru olan bu kalıplar oldukça geniş bir kategoriye sahiptirler. Şayet siz evinizin mimarisine uygun olan baskı beton kalıbını seçtiğinizde ortaya çok hoş görünümlü desenler ve estetik bir ortam çıkacaktır. Doğru baskı beton kalıpları için ise kesinlikle bu işlerden anlayan uzman birisinden yardım almanız sizin için çok faydalı olacaktır. Sizde doğru baskı beton tercihi ile çok hoş görünümlü desenlere kavuşabilir ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.

Top Tıkla Ara
× Whatsapp